Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

dru pa leje

Po priste dru pa leje dhe goditi me sende të forta inxhinierin, arrestohet kolonjari

Policia e Korçës ka vënë në pranga 1 person dhe ka proceduar dy të tjerë, pasi janë kapur duke prerë dru pa leje në...

Lajmet e fundit