Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

DRSHTRR

Rama publikon videon: Ja si janë transformuar zyrat e DRSHTRR në Fier dhe Lushnje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, ku tregon se si janë transformuar zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Fier...

Lajmet e fundit