Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Dropulli

‘Dallimi mes nesh dhe atyre që lanë Shqipërinë në derxhenë që trashëguan’, Rama publikon videon: Dropulli brenda 2021-it me 24 orë ujë në ditë

Kryeministri Edi Rama premton se brenda 2021-it Dropulli do të ketë 24 orë ujë në ditë, me rrjetin e ri të ujit. ...

Lajmet e fundit