Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

droni

Droni i Policisë zbulon parcelën me drogë në Lezhë, arrestohet autori i dyshuar, mbante dhe kallashnikov

Një person është arrestuar në fshatin Kallmet të Lezhës, pas një operacioni policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit....

VIDEO: Droni zbulon parcelën me hashash në Krujë, momenti kur “roja” tenton të fshihet (EMRAT)

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit, pas zbulimit të një parcele me hashash në fshatin Rranzë të Krujës. Një prej tyre është...

“Taulant Balla, Elbasani ty të do”, FIFA gjobë të majme për Shqipërinë, droni në stadium sjell telashe për FSHF (VIDEO)

FIFA ka gjobitur Shqipërinë me 37.500 franga për banderolën e shfaqur në “Elbasan Arena” në sfidën kualifikuese të Kupës së Botës me Hungarinë. Në...

Deputeti i PD publikon VIDEON: Tao Balla ngriti dronin dje në Elbasan, gjithë stadiumi njëzëri brohoriste “Rama ik”

Shqipëria luajti dje ndeshjen kualifikuese me Hungarinë në "Elbasan Arena" ku ftoi me rezultatin 1-0, falë golit të Armando Brojas. Mirëpo, gjatë ndeshjes mbi...

E PABESUESHME/ Përsëritet skena e dronit të sfidës Serbi-Shqipëri, ndërpritet ndeshja e Europa League, ish-ekipi i Ansi AGOLLIT revoltohet (VIDEO)

Pamjet e 14 tetorit të 2014 në sfidën e famshme Serbi-Shqipëri ku Ismail (Ballist) Morina ngriti dronin me hartën e Shqipërisë ‘’Autoktone’’ duket se...

Rrëzimi i dronit amerikan, SHBA përgatiti mbrëmë sulme ndaj Iranit, pse u tërhoq papritur Donald Trump

Tensionet mes Iranit dhe SHBA-së janë rritur që prej ditës së djeshme. Irani rrëzoi dronin amerikan ndërsa ka qenë duke operuar në hapësirën ajrore...

Trump e konsideron ‘gabim’ rrëzimin e dronit amerikan nga Irani

Presidenti amerikan, Donald Trump ka konsideruar rrëzimin e droni ushtarak amerikan nga Irani si “gabim shumë të madh”, duke rritur kështu shqetësimet se situata...

Mbanin drogë në shtëpi, arrestohen dy pukjanët

Gjatë një kontrolli në shtëpinë e Zef Frrokut, efektivët kanë gjetur dhe sekuestruar një sasi droge. Sakaq, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e...

Droni në Beograd frymëzon regjisorët, vjen “Triumph”, një dokumentar për heroizmin e Ballist Morinës

 “Droni” i famshëm i ngritur mbi stadiumin e Beogradit, gjatë ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisë në tetor të vitit 2014, tashmë është kthyer në...

Lajmet e fundit