Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

dronet turq

Mediat greke “në panik”: Shqipëria po blen dronë nga Turqia, i ka dhëndëri i Erdoganit

Për të përmirësuar sigurinë kombëtare Shqipëria do të blejë dronë ushtarakë nga Turqia. Në lidhje me këtë ngjarje kanë reaguar dhe mediat greke ku sipas...

Lajmet e fundit