Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

drone nga turqia

E paralajmëroi Rama, media turke zbulon shifrën e LARTË dhe dronët “SIHA” e “IHA” që do të blejmë nga Turqia

Shqipëria do të blejë dronë UAV/SİHA me vlerë 8 milion Euro nga Turqia. Në dokumentin e botuar nga Parlamenti, u theksua se blerja e UAV...

Lajmet e fundit