Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

drone inteligjente

Mediat greke “në panik”: Shqipëria po blen dronë nga Turqia, i ka dhëndëri i Erdoganit

Për të përmirësuar sigurinë kombëtare Shqipëria do të blejë dronë ushtarakë nga Turqia. Në lidhje me këtë ngjarje kanë reaguar dhe mediat greke ku sipas...

Çuçi nga Shkodra: Po modernizojmë policinë me dronë super-inteligjentë për kontrollin e çdo cepi të territorit

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuci tha sot nga Shkodra se në Policinë e Shtetit po nis një kapitull i ri për ta modernizuar sa...

Lajmet e fundit