Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drohe

Banda e drogës në Britani, kush janë dy shqiptarët e arrestuar (EMRAT-FOTO)

Policia britanike ka shkatërruar një bandë të trafikuttë drogës pas një operacioni 6 mujor. Në pranga janë vënë 11 persona mes...

Punonte si murator, shqiptari kapet me DROGË në Itali

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar pasi akuzohet për trafik droge. Arrestimi i shqiptarit, i cili punonte si murator,u bë...

Trafikonin drogë, arrestohen 4 shqiptarë në Itali

Policia italiane ka arrestuar katër shtetas shqiptarë dhe një tunizian pasi akuzohen për posedim dhe shitje të lëndëve narkotike. Mësohet se...

Lajmet e fundit