Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

drogw

Kush është Ylli Didani, “koka” e bandës për shpërndarjen e DROGËS në Evropë, Policia sot i sekuestroi 1.2 milion dollarë pasuri në Tiranë

Policia e Tiranës i ka sekuestruar Ylli Didanit një pasuri prej 1.2 milion dollarë. Po kush është Ylli Didani? 44 vjeçari konsiderohet në SHBA “bossi...

Shpërndanin kokainë, arrestohen 3 fierakë në Vlorë (EMRAT-DETAJE)

Policia e Vlorës finalizon një tjetër operacion i drogërave të forta si dhe ka vënë në pranga tre persona. Specialistët...

Një ton drogë në brigjet e Italisë, pranga 4 shqiptarëve pas 8 muajsh: Ja çfarë i tradhëtoi

Plot 915 kilogram kanabis u shfaqën qershorin e kaluar në brigjet e Italisë, ndërsa në atë kohë autorët arritën të largoheshin. ...

Arrestohet me 3 çanta drogë dhe 1 kallashnikovë shqiptari në kufirin greko-shqiptar

Policia Greke ka sekuestruer 49 kile maijuanë dhe një kallashnikovë me bajonetë në kufirin greko-shqiptar.   Në afërsi të Janinës, gjatë...

Spanjolli i nisur nga Shqipëria me kanabis kapet në Itali (Foto-Video)

Ishte nisur nga Shqipëria ku kishte ngarkuar plot 9 kilogram kanabis në automjetin e tij, por trafikanti spanjoll u arrestua mëngjesin e sotëm nga...

Policia italiane sekuestron 400 kile kanabis me vlerë 4 milion euro, dy të arrestuar

Autoritetet italiane raportojnë për një maxi-operacion në Kanalin e Otrantos. Droga sipas informacioneve vinte nga brigjet shqiptare gjatë natës, dhe vazhdonte me drita shuar...

Lajmet e fundit