Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drogew

Kapet me 57 kg DROGË, arrestohet 27 vjeçari shqiptar në Greqi

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar i cili është kapur me 57 kilogram marijuanë. Droga u kap ne Trikorifo, në...

Policia lëshon pas deklaratës së PD-së, njoftimin e për të cilin u akuzua deputeti socialist

Policia e Shtetit ka njoftuar për aksionin e arrestimit të dy personave dhe shpalljen në kërkim të dy të tjerëve, të cilët janë kapur...

Lajmet e fundit