Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

droge

Me destinacion Greqinë, kapet kamioni shqiptar në Maqedoninë e Veriut me 50 kg marijuana, si tentoi 40-vjeçari të korruptonte policët (DETAJE)

Në Maqedoninë e Veriut sot është kapur një kamion mallrash me targa shqiptare me drogë. Mediat maqedonase bëjnë me dije se në kamion është gjetur...

Shkatërrohet një organizatë kriminale në Spanjë, arrestohen 9 shqiptarë (DETAJE)

Autoritetet spanjolle kanë goditur një rrjet të trafiku të dogës i përbërë nga shqipatrë, të cilët vepronin në perëndim të Almerisë. Mediat e huaja bëjnë...

Kapen 2.5 tonë drogë në jahtin luksoz, “shkatërrohet” grupi kriminal në Spanjë, në pranga edhe një shqiptar

Një sasi e madhe drogë është sekuestruar ditën e sotme në një jaht luksoz nga policia spanjolle në Alicante. Bëhet me dije se në pranga...

Zhdukja e shefit të antidorgës në Ulqin prej disa ditesh, hetimet: Është gjallë, e dinte se do arrestohej dhe është arratisur

Detaje të tjera kanë dalë në dritë lidhur me zhdukjen e shefit shqiptarë të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin, Rudolf Dofi Elezović, i cili...

Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen në flagrancë dy të rinjtë në Shkodër

Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës pasi shpërndanin lëndë narkotike në doza të vogla. Sipas njoftimit të policisë, gjatë aksionit të uniformave blu...

E akuzuan se konsumoi lëndë narkotike, reagon fituesi i “Eurovision”: U ndjeva i ofenduar…

Pas përfundimit të “Eurovision” një video  ku shihej vokalisti i grupit Maneskin, Damiano David, teksa po bënte një veprim të çuditshëm, i cili më...

Mes tyre edhe një grua, kush janë 16 të arrestuarit në Krujë, Ardi Veliu në vendngjarje

Janë publikuar emrat e personave që janë arrestuar gjatë operacionit që u zhvillua dje në fshatrat e Krujës, të cilët dyshohet se kultivonin dhe...

Kishin mbushur Krujën me drogë, RENEA arreston 16 persona, shpallen në kërkim 24 të tjerë

Policia ka arrestuar16 persona, ndërsa 24 janë shpallur në kërkim dhe tre të tjerë janë proceduar penalisht në operacionin e koduar “Agimi”, të zhvilluar...

Drejtorët Veliu, Vocaj dhe Loka në fushat e Niklës, Forcat Speciale djegin hashashin e kapur në mes të fshatit (FOTO-VIDEO)

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion blic në zonën e Niklës, në Fushë Krujë në këto momente. Mësohet se në...

Policia jep detaje për opercaionin në Nikël: Është angazhuar RENEA, FNSH dhe Guardia di Finanza, po kontrollojmë nga ajri dhe toka

Policia ka dhënë detaje në lidhje me operacionin “blic” që po zhvillohet në Nikël, ku janë angazhuar forca të shumta nga RENEA dhe FNSH...

Lajmet e fundit