Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

droge

Operacionet e fundjavës, Policia arreston 11 shoferë të dehur, 3 me armë dhe 10 me drogë

Policia e Shtetit ka vijuar edhe këtë fundjavë me aksione të shumta që kanë për qëllim rritjen e rendit dhe të qetësisë në vend....

Arrestohet në Lezhë administratori i njësisë Kaçinar, i shpallur në kërkim për drogë

Policia e Lezhës ka arrestuar Petrit Bardhin, 43-vjeçarin të shpallur në kërkim për shitje të lëndeve narkotike, ish-administrator i njësisë Kaçinar në Mirditë. I...

“Sasi të mëdha droge qëndrojnë në pritje për tu nisur drejt Italisë, në zonën e Çoles, në Dhërmi, nën mbikëqyrjen e Sajmir Tahirit”

“Sasi të mëdha droge qëndrojnë në pritje për tu nisur drejt Italisë, në zonën e Çoles, në Dhërmi, nën mbikëqyrjen e Sajmir Tahirit”, kjo...

Shqiptarët ç’nuk bëjnë për të zbuluar vende sekrete ku të fshehin drogën, shikoni se çfarë ka bërë ky shqiptar në Greqi (Video)

Shqiptarët ç’nuk bëjnë për të zbuluar vende sekrete ku të fshehin drogën. Pikërisht kështu ka ndodhur me një shqiptar në Athinë. Ai ka menduar...

Detaje nga operacioni për kapjen e trafikantëve që transportonin në det 500 kile drogë, policia shqiptare kishte dijeni. Njoftoi italianët por shqiptarët ia dolën...

Zbardhen detaje për operacionin e kapjes së dy trafikantëve me 500 kile drogë në ujërat shqiptare.  Mësohet se të dy janë shqiptarë, njëri me...

Sekretari i FRESSH reagon për drogën në autobus: S’doja të flisja derisa pëlliti krriçi

Sekretari i përgjithshëm i FRESSH Eljo Hyska, ka reaguar pas publikimit të lajmit për drogën e gjetur në autobusin ku po udhëtonin drejt Stambollit...

Përplasja zbret tek të rinjtë, Këlliçi: Micko gjen mënyra të reja punësimi për socialistët, trafikant droge profesioni i pëlqyer

Droga e gjetur në autobusin me të cilin udhëtonin të rinjtë FRESSH drejt Stambollit është bërë shkak për përplasjen e të rinjve demokratë me...

Cilët Freshistë u ndaluan nga turqit? Një foto e tyre, pasi kanë mbërritur në Stamboll

Artur Micko, nënkryetari i FRESSH-it, Forumit Rinor Euro-Socialist, konfirmoi sot numrin e 35 të rinjve socialistë që ishin në autobusin ku u kap një...

EKSKLUZIVE/ Flasin Freshistët nga Turqia dhe rrëfejnë si u ndaluan në kufi, ku u mbajtën dhe ç’ndodhi me ta

Flasin Freshistët e ndaluar në Turqi, lidhur me drogën, mënyrën si u njoftuan nga policia për çfarë po ndodhte dhe çfarë bënë me turin...

Tentoi të largohej nga Shqipëria me 53 kg lëndë narkotike, arrestohet në Kapshticë malazezi

Policia Kufitare në Kapshticë ka arrestuar një shtetas malazez 46 vjeç, i cili tentoi të largohej nga Shqipëria me 49 pako, me peshë 53...

Lajmet e fundit