Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

droge psikodelike

Studimi: Droga psikodelike mund të kurojë depresionin, ankthin dhe dhimbjet kronike

Studiuesit janë duke i kushtuar më tepër vëmendje efekteve që drogërat psikodelike kanë te njeriu. Gjatë muajve të fundit në rrjetet...

Lajmet e fundit