Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

droge nga shqiperia

SPAK çon në gjyq “Shpirtin”, dosja e operacionit me 38 trafikantë të arrestuar në 4 shtete, 55 milionë euro drogë u nis nga Vlora

Prokuroria Speciale ka mbyllur hetimet dhe ka çuar në gjyq të gjithë personat e arrestuar në kuadër të operacionit "Shpirti". SPAK në bashkëpunim me...

Kanabis dhe heroinë, mediat greke: Si u çmontua organizata kriminale, ‘koka’ siguronte drogën në Shqipëri dhe koordinonte transportin

Mediat greke kanë raportuar detaje dhe të dhëna nga policia sa i takon zbërthimit që i është bërë bandës kriminale që siguronte kanabis dhe...

Makina nga Shqipëria plot me drogë, shoferi ishte kosovar, reagon ministri: Është kapur 30 kg hashash, lufta do vazhdojë

Ministri i Brendshëm i Kosovës Xhelal Sveçla, reagon për kapjen e një sasie droge dje në Pikën Kufitare të Vërmicës, shkruan newsbomb.al. Makina me...

Lajmet e fundit