Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

droge ne vazo

Drogë në vazo, armë dhe municione luftarake, arrestohen babë e bir në Kurbin, në pranga dhe shoku i të miturit

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Kurbinit për armëmbajtje pa leje dhe kultivim të bimëve narkotike. Ata janë babë e bir, dhe një...

Lajmet e fundit