Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

droge ne tirane

Shpërndanin drogë në Tiranë, arrestohen dy të rinjtë dhe shpallet në kërkim shoku i tyre, sekuestrohet hashash, një makinë dhe telefona

Dy të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi dyshohet se shpërndanin drogë në...

“News24” filmon me helikopter parcelat me drogë në Tiranë (Video)

Mjafton një fluturim i shkurtër mbi malësinë e Tiranës për të identifikuar nga lart parcela të mbjella me kanabis sativa. Sikundër dëshmojnë pamjet e...

Lajmet e fundit