Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

droge ne lezhe

“Shtëpitë e barit” bëhen rrugë/ Shikoni goditjen e Policisë në Lezhë: Arrestohen 7 persona, sekuestrohen 500 bimë dhe dhjetëra kg drogë (EMRAT-VIDEO)

Shtatë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Lezhës, pasi e kishin kthyer katin e parë të një shtëpie në "shtëpi bari". Mes...

Lajmet e fundit