Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

droge ne kufi

21 kg drogë në çantë, arrestohen dy të rinjtë në pikën kufitare (EMRAT)

Dy të rinj përkatësisht 26 dhe 28 vjeç, kanë rënë në prangat e policisë kufitare ditën e djeshme në Kapshticë, pasi tentuan të kalonin...

Kanabis në bagazhin e makinës, ndalohet në kufi shqiptari që po trafikonte drogë drejt Greqisë

Autoritetet kufitare shqiptare kanë bërë të mundur mbrëmjen e sotme ndalimin e një shtetasi që po tentonte të kalonte në kufi lënde narkotike. ...

Lajmet e fundit