Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

droge ne Kolumbi

Sekuestrohen 2.2 ton KOKAINË, shefi i Antidrogës në Kolumbi: Do shpërndahej në 4 tregje europiane, edhe në SHQIPËRI

“Kjo drogë ndoshta do të shpërndahej në tregjet e Turqisë, Spanjës, Italisë dhe Shqipërisë.” Kështu është shprehur Ricardo Alarcón, drejtor i Njësisë Kundër Drogës në...

Mega-operacion, policia kolumbiane konfiskon 12 ton kokainë

Në Kolumbi gjatë ditës së djeshme janë konfiskuar 12 ton kokainë. Zyrtarët theksuan se në plantacione të bananeve njëkohësisht janë kryer operacione....

Lajmet e fundit