Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

droge ne itali

SPAK çon në gjyq trafikantët e “SHPIRTIT”, sekuestrohen 10 milionë euro pasuri: Kush janë të akuzuarit për 6 ton drogë (E PLOTË)

Prokuroria Speciale njofton se ka dërguar për gjykim 31 anëtëtarët e katër grupeve kriminale që kanë vepruar gjatë viteve 2014 - 2019 dhe kanë...

Guardia di Finanza operacion në disa rajone të Italisë, në krye të bandës dy vëllezër nga Shqipëria: Trafikonin kokainë nga Amerika e Jugut

Disa shqiptarë dhe italianë kanë rënë në prangat e Guardia di Finanzas në Itali, pas një operacioni që është zhvilluar në disa rajone të...

Çmimi i drogës I AFISHUAR në muret e pallatit, shkatërrohet banda e drejtuar nga FAMILJA SHQIPTARE

Një bandë e madhe droge e drejtuar nga dy persona, babë e bir me origjinë shqiptare është shkatërruar nga policia italiane, ndërsa kishin gjetur...

Policia italiane sekuestron 1.5 ton drogë shqiptare në Brindisi

Një sasi e madhe drogë është sekuestruar në orët e para të ditës së sotme në Brindisi. Mësohet se droga e sekusteruar vinte nga...

Lajmet e fundit