Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
38 °
Hën
36 °
Mar
37 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

droge ne don bosko

Të shtëna me armë dhe shumë policë, çfarë po ndodh tani në “Don Bosko”?

Në këto momente në zonën e Don Boskos në Tiranë, raportohet se është duke u zhvilluar një operacion antidrogë. Gjatë këtij...

Lajmet e fundit