Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

droge ne burgje

Nga pëllumbat korrierë te specat e mbushur, cilat janë trendet e reja për kalimin e drogës në burgje

Të burgosurit po përdorin metoda të reja për futjen e drogës dhe celularëve në qeli. Tashmë është kthyer në trend përdorimi...

Lajmet e fundit