Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

droge me pica

Piceria si bazë KOKAINE në Tiranë, droga ndahej në doza dhe “motorristi” e shpërndante në vend të picave

Dy të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës dhe një shtetase tjetër është proceduar penalisht, pasi merreshin me shpërndarjen e kokainës....

Lajmet e fundit