Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

droge lezhe arben ndoka

“Vrave Trebickën duke ndërhyrë në hetime, vrave Sokol Olldashin se të doli kundër” shpërthen socialisti ndaj deputetit demokrat pas lajmit të bujshëm

5. Krijove një lëvizje masive me skafe duke mos pasur asnjë pengesë nga shteti. Lejove ikjen e mijëra shqiptarëve në mënyrë të pakontrolluar,...

Berisha: “400 ton drogë në Lezhë, fshehur në magazinën e drejtuesit të PS-së”

Informacioni është administruar së fundmi nga një lidhje e tyre i cili përpara 6-7 ditësh e ka parë magazinat dhe levizjet e automjeteve...

Lajmet e fundit