Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

droge kanabis

Me kanabis, pistoletë dhe dy makina, arrestohet shqiptari në Athinë, furnizonte me drogë Mykonosin (Nofka-çfarë iu sekuestruan)

Një 37 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pasi akuzohet se furnizon me kanabis Mykonosin. Ai njihej me...

“400 ton drogë te Kalaja e Lezhës”, policia nis menjëherë kontrollin në zonë

Fill pas një postimi të ish-kryeministrit Sali Berisha, se pranë Kalasë së Lezhës, në ish zonën industriale ndodhen të fshehura 400 ton drogë, policia...

Sekuestrohen 2 ton kanabis, këtë herë në një magazinë në Itali

Plot dy ton drogë kanabis sativa janë sekuestruar në një magazinë, këtë herë në Abruzzo të Italisë. Kanabisi i ndarë në...

Lajmet e fundit