Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

droge kana

Kapet gati 1 TON kanabis në Itali, vinte nga Shqipëria

Policia italiane ka mundur të sekuestrojë rreth 1 ton kanabis sativa gjatë një operacioni në Brindisi. Në pranga ka rënë një 31...

Braktisin çantat dhe largohen me vrap, policia u vihet në ndjekje pasi gjen 100 kg drogë

Policia shqiptare është vënë në ndjekje të dy personave të paidentifikuar, pasi janë pikasur duke transportuar drogë. Dy personat kanë braktisur...

Lajmet e fundit