Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

droge itali

10 ton kanabis shqiptar në Itali vetëm gjatë 2016-ës

Plot 10 ton kanabis sativa kanë mbërritur në Itali nga Shqipëria përgjatë vitit 2016. Ky është bilanci i autoriteteve italiane të...

33-vjeçari shqiptar kapet në Itali me 1 kg drogë në shtëpinë e tij

Policia italiane ka arrestuar një 33-vjeçar shqiptar të cilit iu gjet 1 kilogram drogë e llojit kanabis sativa e fshehur në shtëpinë ku banonte...

Deti nxjerr sërish pako me drogë në brigjet e Korfuzit

Në brigjet e ishullit të Korfuzit pranë Sarandës deti ka nxjerrë sërish pako me drogë. Në zonën detare të quajtur “Ermones”,...

Përfundon operacioni “Pusher”, 244 në pranga, 19 kg kokainë, heroinë dhe kanabis

Plot 244 persona janë arrestuar në të gjithë Italinë në përfundim të operacionit të koduar “Pusher” për goditjen e trafikut të drogës. ...

7 kile kanabis poshtë sediljes, arrestohet shqiptari në Itali

Një shtetas shqiptar është vënë pranga nga policia italiane pasi gajtë kontrollit në automjetin e tij janë gjetur rreth 7 kile drogë kanabis sativa....

“Breg më breg”, Italia shkatërron rrjetin e trafikut ndërkombëtar të drogës, 13 në pranga

Është finalizuar sot më 1 janar operacioni anti-drogë nga sektotri i anti-mafias në bashkëpunim me prokurorët e Barit dhe policinë e Foggias duke dhënë...

Shqiptari lëviz i qetë në Itali me furgonin e mbushur me 120 kg drogë (Video)

Një sasi e madhe e lëndës narkotike kanabis sativa është kapur gjatë aksionit të policisë italiane në Leçe të Italisë. ...

Lajmet e fundit