Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

droge itali hollande

1 ton drogë nga Shqipëria, shkatërrohet trafiku ndërkombëtar Holandë-Itali, arrestohen 14 persona

Shkatërrohet trafikimi i drogës midis Holandës dhe Italisë-  Bashkëpunimi midis policisë italiane dhe holandeze ka shkatërruar rrjetin dhe ka arrestuar 14 vetë. ...

Lajmet e fundit