Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

droge fressh

Reagon Artur Micko për ngjarjen në Turqi dhe jep versionin e tij për ngjarjen. Tregon edhe emrin e kompanisë

Reagon nënkryetari i FRESSH-it Artur Micko për ngjarjen në Turqi dhe jep versionin e tij për çfarë ka ndodhur. Micko tregon edhe emrin e...

Lajmet e fundit