Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

droge drejt maqedonise

Drogë nga Pogradeci në Maqedoni, prangoset 35 vjeçari dhe shpallet në kërkim vëllai i tij: Trafikonin hashash me motor uji përmes liqenit të Ohrit...

Ardian Papajanis, 35 vjeç, është arrestuar nga Policia në Pogradec pasi trafikonte drogë nga Shqipëria në drejtim të Maqedonisë së Veriut. Në kërkim është...

Lajmet e fundit