Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

droge dhe arme

Operacionalja prangos dy vëllezërit dhe babain e tyre në Shkodër, hidhnin video me armë dhe drogë në rrjetet sociale (PAMJET)

Dy vëllezër dhe babai i tyre kanë rënë në prangat e Poluicisë së Shkodrës këtë të martë, pasi jaën kapur në kushtete e flagrancës...

Lajmet e fundit