Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

droge bari

Goditet trafiku ndërkombëtar i drogës, sekuestrohen në Bari vaj hashashi dhe marijuanë, ndalohet italiani

Goditet një tjetër rast i trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Sekuestrohen në portin e Barit nga Guardia di Finanza e portit...

Lajmet e fundit