Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Drogë, alkool dhe seks

Drogë, alkool dhe seks… Ja çfarë bëhet në një nga vilat më të famshme të Anglisë

Në vilën e famshme të ‘Croudon Hall’ në Britaninë e Madhe sipas Daily Mail shumë persona mblidhen atje dhe kalojnë një natë plot drogë,...

Lajmet e fundit