Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

droge'

I kapën bashkëjetuesin me drogë, gruaja jep dëshmi të rreme dhe mban padrejtësisht në burg taksistin

Në “Stop” ka ardhur një denoncim nga Saranda. Romand Kuka është arrestuar para 2 vitesh dhe sot është endenë burg për faktin e vetëm...

Lajmet e fundit