Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

droga zombie

“Marijuana sintetike”, droga që po i kthen njerëzit në zombi (Video)

Një lloj droge e re që po tmerron Amerikën është përhapur në masë dhe efektet e saj janë tepër të frikshme. ...

Lajmet e fundit