Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

droga zombi

“Marijuana sintetike”, droga që po i kthen njerëzit në zombi (Video)

Një lloj droge e re që po tmerron Amerikën është përhapur në masë dhe efektet e saj janë tepër të frikshme. ...

Lajmet e fundit