Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

droga ne skrapar

Mbushën Skraparin me kanabis, SPAK dërgon për gjykim grupin prej 23 personash, mes tyre 4 efektivë policie (E PLOTË)

Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit të Organizuar (SPAK) ka dërguar për gjykim dosjen e grupit prej 23 personash, të cilët akuzohen për...

Lajmet e fundit