Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

droga ne shqiperi

Gazetarja tregon skenarin kolumbian në Shqipëri me pastrimin e parave: Vitin që vjen të ardhurat do jenë rekord

Gazetarja e njohur ekonomike Ornela Liperi ka folur për një skenar të pastrimit të parave të drogës vitin që vjen. Duke folur në...

Rikthehet fuqishëm Basha, deklaratë të fortë kundër Ramës: Më befasoi, askush nuk është arrestuar

Lulzim Basha rikthehet në krye të opozitës pas kritikave të shumta në adresë të tij nga vetë demokratët të cilët e akuzonin liderin e...

“Shkundet” Basha: Situatë dramatike, ja përplasja mes grupeve mafioze për drogën që vjen nga Shqipëria

I ashpër dhe i drejtpërdrejtë në këtë deklaratë të tij kreu i PD-së Lulzim Basha i cili jep alarmin për situatën e drogës në...

Lajmet e fundit