Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
38 °
Hën
36 °
Mar
37 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

droga ne europe

Tregu europian i drogës shkon në 9.3 miliard euro, rritet pesha e Shqipërisë

Qendra e Monitorimit Europian për Drogat dhe Varësinë nga Drogat (EMCDDA) në vijim të publikimit të raportit vjetor, ka dhënë informacion të detajuar lidhur...

Lajmet e fundit