Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

droga meksike

Foto shokuese: Viktima e karteleve të drogës varet në mbikalim

Droga, dhuna dhe pushteti kanë qenë kryefjala edhe për këtë vit në Meksikë, aty ku përplasja mes karteleve të drogës dhe qeverisë është e...

Lajmet e fundit