Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

droga ka pushtuar vendin

Basha sulmon Ramën: Shqiptarët po ikin nga injoranca, krimi dhe droga që ka pushtuar vendin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka dhënë fund pushimeve të tij dhe i është rikthyer aksionit opozitar. Nëpërmjet një statusi në...

Lajmet e fundit