Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
36 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

droga fier

2. 5 ton drogë nga Shqipëria në Itali, ARRESTOHEN katër zyrtarë: 2 policë, një doganier dhe një agjent (EMRAT)

Festim Lelaj, një efektiv policie nga Vlora por me detyrë nënkomisar në drejtorinë e Fierit, është arrestuar dy ditë më parë si personi që...

Lajmet e fundit