Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dro

Tym, flakë dhe gjithçka e shkatërruar, pamjet me dron tregojnë qytetin e bombarduar pranë Kievit

Lufta në Ukrainë është bërë e ashpër, ku forcat ruse kanë bombarduar shumë qytete duke mos kursye as civilët. Në një video në rrjetet sociale...

Lajmet e fundit