Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

DrJorida Djamandi

TEMPERATURAT E LARTA DHE ZEMRA

Ardhja e stinës së verës shoqërohet me rritjen e temperaturave & ekspozimi i gjatë ndaj tyre, mund të shoqërohet me një sërë problemesh shëndetësore....

Lajmet e fundit