Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Dritëro Agollin

Sot tre vite pa njeriun e penës shqiptare, Dritëro Agollin

Sot bëhen 3 vite që ka ndërruar jetë shkrimtari dhe poeti i madh Dritëro Agolli. Ai vuante prej kohësh nga një...

Lajmet e fundit