Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drite

Hapet iftari/ Protetuesit lënë tymin dhe flakët, mbushin sheshin me dritë (FOTO-VIDEO)

Sapo është hapur iftari, protestuesit kanë lënë tymin dhe flakët dhe kanë ndezur dritat e telefonit. Militantët e opozitës kanë lënë...

‘Dritëza e sapondezur e shpresës’, Rama publikon VIDEON e familjes vlonjate

“Mirëmëngjes, dhe me dritëzën e sapondezur të shpresës në familjen e Niko Ahmetit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin...

Lajmet e fundit