Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drite jeshile

Olta Xhaçka jep lajmin e MADH: Hollanda sapo votoi “PRO” dhe na dha dritën jeshile! E meritojmë!

Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka dhënë lajmin e mirë, lidhur me ecurinë e vendit tonë në BE. Me anë...

Anëtarësimi i Maqedonisë së Veriut në NATO, Kroacia i hap dritën jeshile

Kroacia i ka dhënë dritën jeshile Maqedonisë së Veriut për t’u anëtarësuar në NATO. Kuvendi i Kroacisë ka miratuar sot me...

Lajmet e fundit