Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dritaret e tualetit

VIDEO/ Për të mos u humbur, gazetari hyn në selinë e PD nga dritarja e tualetit, brenda shihen dyert e blinduara, hekura dhe saldatriçe

Dyert e selisë së Partisë Demokratike qëndrojnë të mbyllura prej ditësh, pasi thuhet se brenda po bëhen punime. Gazetari i Syri Tv ka tentuar të...

Lajmet e fundit