Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

Dritan Zagani

PUBLIKOHET LISTA E INTERPOL, Shqipëria me numrin më të madh të të kërkuarëve, mes emrave Dritan Zagani dhe Zylfije Haklaj (E PLOTË)

Shqipëria është vendi me numrin më të madh të personave të shpallur në kërkim në Europë nga autoritetet policore. Duke analizuar të...

Nishani flet për Habilajt dhe Zaganin, ja çfarë bëra si president në nëntor të 2016-ës

Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur për çështjen “Habilaj” dhe ish-oficerin e policisë, Dritan Zagani. I ftuar në emisionin “Të Pa Ekspozuarit” në News...

Dosja Habilaj, Zagani del “zbuluar live”, nuk ka shkresa zyrtare për hetimin ndaj tyre

E ftuar në emisionin “360 gradë” në Oranews, gazetarja Anila Basha ka pyetur ish-oficerin e policisë Dritan Zagani për punën që ai kishte bërë...

Akuza e rëndë e gazetarit: Nëse Dritan Zagani nuk do ishte larguar nga Shqipëria, sot do ishte i vdekur

Ish-eksponenti i Policisë në Vlorë, Dritan Zagani i cili aktualisht ndodhet në azil politik në një vend e Bashkimit Europian ka qenë temë diskutimi...

Reagon Zagani: Hera e parë që dëgjoj për dënimin tim, nuk jam informuar

Pas publikimit të vendimit të gjykatës nga kreu i Grupit të PS, Taulant Balla, ku ish oficeri i policisë Dritan Zagani rezulton fajtor për...

‘Dënimi i Zaganit’, reagon Alibeaj: Autogol i Ramës, Balla konfirmoi gënjeshtrën

2. Është për largim nga vendi, jo për shpërdorim të detyrës. Pasi Zagani zbuloi dhe denoncoi trafikun e drogës së Habilajve, Saimir Tahiri...

Flet Dritan Zagani: Tahiri sa herë vinte në Vlorë hante drekë me Habilajt

Ka folur për herë të parë pas arrestimit në Itali të vëllezërve Habilaj, ish komisari i policisë Dritan Zagani, i cili prej kohësh qëndron...

Bien akuzat e Zaganit, Tahiri: Gënjeshtra iu përplas në fytyrë shqupistave. Basha: Nuk ka prokuror mercenar që të mbulon krimet

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka reaguar pas pushimit të çështjes nga Prokuroria e Fierit për akuzat e ish-oficerit të policisë, Dritan Zagani. ...

Lajmet e fundit