Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

Dritan Zagani

Tjetër dënim për Dritan Zaganin, Gjykata e Fierit jep vendimin

Ish-shefi i antidrogës në Drejtorinë e Policisë Fier, sot azilant në Zvicër, Dritan Zagani është deklaruar fajtor dhe dënuar me 4.6 vite burg për...

Dritan Zagani: Më lindi një ide të bëj naj lekë! Sa është pagesa po të përgënjeshtroj veten në video

Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani, ironizon lidhur me pagesat që përfliten së fundmi në videot e “Babale 1, “Babale 2” apo rastit “Xhisiela”. ...

Zagani zbulon kush ia dha Artan Hoxhës foton e tij me Nuhun në Gjenevë: Spiuni drejtor i Rilindjes, ia vodhi motrës së nuses…

Foto e publikuar nga Artan Hoxha, Dritan Zagani dhe Emiljano Nuhu në Gjenevë, Zvicër

‘Mu rrënqeth mishi’, Dritan Zagani tregon TAKIMIN me Emiljano Nuhun

Ish-shefi i antidrogës Dritan Zagani ka folur për lidhjen e tij me Emiljano Nuhun, oficerin e policisë që ka denoncuar përdhunimin e Xhisiela Malokut...

U publikoi fotot në Zvicër, Dritan Zagani dhe oficeri Emiljano Nuhu i shkruajnë Artan Hoxhës: Paske qenë i vogël o trim

Por vjen përgjigja nga Dritan Zagani dhe Emiljano Nuhu, të cilët nga azili i shkruajnë Artan Hoxhës, komente në facebook. Dritan Zagani: Nese...

Dritan Zagani- Artan Hoxhës: Kam respekt për ty, por dje fole me superlativa për një shërbëtor të pushtetit të mafies

Ish shefi i anti-drogës në Vlorë, Dritan Zagani ka reaguar në rrjetet sociale pas deklaratave të gazetarit Artan Hoxha mbrëmjen e djeshme në një...

Tahiri dorëzoi mandatin e deputetit, reagon Zagani: Sot është hera e parë që…

Pasi ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dorëzoi mandatin e deputetit, ka reaguar ish-shefi i Antidrogës, Ditan Zagani. Ai ka reaguar me...

Lajmet e fundit